Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji gminnej

Zmiana w rozkładzie jazdy:

Informujemy, że od dnia 27.06.2022 nastąpią zmiany rozkładów jazdy autobusów kursujących na terenie Gmina Łubniany.

Ponadto przypominamy, że od poniedziałku(27.06.2022) rozpoczynają się wakacje, w związku z czym nie będą realizowane kursy oznaczone literą S.

Dodatkowo w liniach G1-G5 nastąpi korekta godzin odjazdów niektórych kursów.

W linii G 5 na kierunku do i z Opola nastąpi zmiana trasy przejazdu, linia nie będzie obsługiwać już trasy przez Opole Czarnowąsy, od Kępy została skierowana przez Kolanowice Osiedle Kwiatów, Łubniany. Linia jest całkowicie skomunikowana z liniami G1, G2 i G3. Skomunikowanie zapewnia możliwość dotarcia do wszystkich sołectw Gminy Łubniany. Na trasie do Opola dojazd będzie się odbywał przez Osiedle Chabrów, Sosnkowskiego i Stegu Arenę natomiast poprzez skomunikowanie z liniami G1 i G2 (przesiadki w Łubnianach oraz w Kępie) zapewniony został dojazd bezpośrednio do centrum Opola przez ul. Nysy Łużyckiej i Plac Kopernika.

W wyniku aktualizacji rozkładów jazdy, miejscowość Brynica oraz przysiółek Surowina zyskały dodatkowe skomunikowanie w Łubnianach. Połączenia na godzinę 5:25 i 6:30 do Opola oraz dodatkowe połączenie o 20:50 z Opola.

Szczegółowe informacje o godzinach odjazdów podano na tabliczkach przystankowych z poszczególnych przystanków oraz https://lokalnie.gtvbus.pl/opole/5658-2/?fbclid=IwAR1mNglPneBjhtbePRa3SFzAYPlo6hLNCLMCix1KNRdHTC9FpKVwjJKsu28

Wersja XML