Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Skład Rady Gminy w kadencji 2018 - 2023

IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA OKRĘG WYBORCZY       
BUCHTA Ryszard Przewodniczący Rady Gminy Łubniany nr 13 - Sołectwo Łubniany ulice: Brynicka, Kościelna, Ogrodowa, Opolska od nr 1 do nr 99, Sadowa, Topolowa Brak opisu obrazka
DREIER Norbert Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Łubniany nr 3 - Sołectwo Jełowa ulice: Dworcowa, Ks. Jana Sygulli, Kwiatowa, Laskowa, Łączna, Mokra, Opolska, Osiedlowa, Polna, Prosta, Spokojna, Storczyków, Św. Wojciecha Brak opisu obrazka
BLACH Piotr radny nr 8 - Sołectwo Kępa, ulice: Akacjowa, Grunwaldzka, Kasztanowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Orzechowa, Polna, Reymonta, Spacerowa, Sportowa, Zawadzka, Zbożowa, Zielona Brak opisu obrazka
BRISCH Waldemar radny
Przewodniczący Komisji Organizacyjno-Finansowej
nr 11 - Sołectwo Kolanowice, Sołectwo Masów  
DEINERT Krzysztof radny
Przewodniczący Komisji
Skarg i Wniosków
nr 9 - Sołectwo Luboszyce ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Dalii, Fiołków, Goździków, Irysów, Krzywa, Leśna, Opolska od nr 1 do nr 27, Piaskowa, Rolna, Rzeczna, Stokrotek, Szkolna Brak opisu obrazka
DRĄG Bernadeta radna nr 5 - Sołectwo Jełowa ulice: Młyńska, Oleska, Staroopolska, Sołectwa: Grabie, Kobylno  
FILA Ewald radny nr 4 - Sołectwo Jełowa ulice: Brzozowa, Dębińska, Hucka, Kupska, Leśna, Nadleśna, Starodworcowa, Wolności Brak opisu obrazka
KALINA Waldemar radny
Przewodniczący Komisji Rolno-Gospodarczej
nr 6 - Sołectwo Biadacz Brak opisu obrazka
KRZYŚCIN Jarosław radny nr 2 - Sołectwo Brynica ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśna, Młyńska, Powstańców Śląskich od nr 1 do 30, Prosta, Stawowa, 1 - go Maja Brak opisu obrazka
PATELSKA Anna radna nr 10 - Sołectwo Luboszyce ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bukowa, Czarnowąska, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Kusa, Modrzewiowa, Opolska od nr 28 do końca, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wodna, Zielona Brak opisu obrazka
PYKA Tomasz radny nr 14 - Sołectwo Łubniany ulice: Brzozowa, Dworcowa, Krótka, Krzyżula, Księdza Karola Łysego, Osowska, Piękna, Polna, Powstańców Śląskich, Słoneczna  
ROGUŁA Jacek radny
Przewodniczący Komisji Oświatowej
nr 7 - Sołectwo Kępa ulice: Luboszycka, Miła, Niezapominajek, Opolska, Słowackiego, Spokojna, Stokrotek, Tulipanów, Wróblińska, 1 - go Maja  
ROMANOWSKI Zbigniew radny
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
nr 15 - Sołectwo Łubniany ulice: Jagodowa, Kolanowska, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Opolska od nr 100 do końca, Sosnowa, Wrzosowa Brak opisu obrazka
WALESKA Maria radna nr 12 - Sołectwo Dąbrówka Łubniańska  
ŻELASKO Tomasz radny nr 1 - Sołectwo Brynica, ulice: Księdza Klimasa, Kwiatowa, Łubniańska, Ogrodowa, Opolska, Polna, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca Brak opisu obrazka

 

Wersja XML